Пожежі краще запобігти!

Першого березня 18  юних художників 1-7 класів Синівської ЗОШ узяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

14:10 01.03.2021

Прощавай, зимонька - зима!

Цьогорічна зима принесла не тільки холоди, сніг і морози, а й чимало розваг. Ігри дітей зі снігом згуртовують та загартовують їх, сприяють фізичному розвитку.

07:21 27.02.2021

« Я буду вічно жити!»

Таку назву мала виховна година, проведена у 7 класі  Синівської ЗОШ 25 лютого, у день 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки, поетеси, яка внесла величезний вклад у розвиток української національної культури.

06:16 26.02.2021

Теніс об’єднав найсильніших!

25 лютого  команда «Юність» Синівської ЗОШ  у складі дев’ятикласників Валерії Шульги, Руслана Давидова,  одинадцятикласників Альони Миколаєнко та  Богдана Сайка  взяла участь у змаганнях з настільного тенісу серед  команд закладів освіти Синівської ОТГ та ліцею. Захід проводився у спортивній залі  ДПТНЗ «Синівський ПАЛ».

05:31 26.02.2021

«Ти себе Українкою звала…»

У рамках святкування 150-річчя з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки 23 лютого для третьокласників  Синівської ЗОШ проведена літературна година «Ти себе Українкою звала…» Бібліотекар Наталія ПОСЬ презентувала дітям цікаву інформацію  про дитячі роки маленької Лесі в Новограді-Волинському, Луцьку, Колодяжному,  її перші спроби в поезії та  музиці,   творчу атмосферу, що панувала в родині Косачів. Третьокласники охоче декламували  вірші Лесі Українки, стали активними учасниками  вікторини "Що ти знаєш про Лесю Українку?"

05:01 24.02.2021

« Линь, моя пісне…»

25-те лютого 2021 року на літературному календарі – це день 150-річчя від дня народження наймужнішої у світі поетеси – Лесі Українки.

23:40 22.02.2021

«Геліантус» скликає однодумців!

18 лютого   22 учні 5-9 класів Синівської ЗОШ стали активними учасниками Міжнародної природознавчої гри  «Геліантус». Юні природолюби  активно  виконали цікаві  завдання  за чотирма  тематичними блоками, що відповідають одному з предметів природничого циклу: фізики, географії, біології, хімії.

00:23 19.02.2021