ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

У Синівській ЗОШ триває активна підготовка закладу освіти до нового 2021-2022 навчального року. У тісній співпраці з батьками та за фінансової підтримки відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради проводиться  поточний ремонт класних кімнат,  кабінетів, коридорів, їдальні.

13:06 24.07.2021

Сучасний комп’ютерний клас у Синівській ЗОШ!

Сонячний  літній день 13 липня запам’ятався учням Синівської ЗОШ черговим приємним та надзвичайно актуальним подарунком. За кошти місцевого бюджету  для дітей придбано 14 сучасних комп’ютерів. Це дозволить учням активно працювати з новими комп’ютерними програмами, учителям – щоденно застосовувати інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі.

14:20 13.07.2021

Успіхи юних туристів-краєзнавців!

23 червня команда «Юність» Синівської ЗОШ узяла участь у ІІ турі обласного етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

19:00 23.06.2021

Подорожуємо Лесиними стежками!

Літо – пора активного відпочинку для учнів Синівської ЗОШ. Оскільки 2021-й оголошений роком Лесі Українки, то й екскурсії розпочалися саме з Лесиного краю.

17:00 17.06.2021

Незабутня подорож за маршрутом Умань - Київ

12-13 червня учні Синівської ЗОШ здійснили захоплюючу дводенну екскурсію  за маршрутом Умань - Київ. Спочатку діти відвідали старовинне місто Умань. Знайомство з історичними особливостями  рідного краю розпочалося з відвідування однієї з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі - Національного дендрологічного парку Софіївка. Захопленню екскурсантів від   «уманського дива» не було меж. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, прекрасні скульптури, водойми, каскади, фонтани, печери…

06:57 14.06.2021

Подорож до міста Харкова!

Погожого літнього дня 05 червня   учні Синівської ЗОШ відвідали  «першу столицю» України - місто Харків. Спочатку екскурсанти побували у мальовничому Фельдман-екопарку, основною складовою якого є зоопарк, що налічує близько 2000 тварин. З першої хвилини знайомства  дитячу увагу заполонили «екзотичні» мешканці: олені, єноти, тигри, леви, шимпанзе, верблюди. Бажаючі змогли придбати корм для тварин та власноруч погодувати їх. Після  цього дітей чекали різноманітні атракціони у місцевому «Діснейленді». Так  харків'яни називають Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького.  Цікава, насичена позитивними враженнями екскурсія, закінчилася відвідуванням МакДональдза.

20:11 05.06.2021

Участь у дитячо-юнацькому шашковому  турнірі

02 червня на базі ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» відбувся дитячо-юнацький шашковий турнір серед закладів освіти та ліцею. Нашу школу  представляли юні інтелектуали: Євгеній ЖУРОВ, Альона МИКОЛАЄНКО та Євгеній ТАРАСЕНКО.

04:16 02.06.2021

Дитинство -  щаслива пора !

У рамках святкування Дня захисту дітей 1 червня у Синівській ЗОШ були проведені різноманітні пізнавально-розважальні заходи. Бібліотекар Наталія ПОСЬ презентувала третьокласникам  тематичну виставку «Книжкова планета дитинства». Юні читачі переглянули дитячу літературу та взяли активну участь у вікторині-грі «Відгадай казкового героя».

16:49 01.06.2021