Правила дорожнього руху знай - про безпеку пам'ятай!

Триває тиждень початкових класів у Синівській ЗОШ.  Третього грудня відбулася цікава зустріч першокласників зі  Світлофором Моргайком. Поважний «гість» невимушено розповів дітям історію виникнення правил дорожнього руху, запропонував переглянути повчальний мультфільм «Безпека на дорозі». Першокласники взяли активну участь у сюжетно-рольовій грі «Пішоходи». Діти в ігровій формі вивчили правила безпечної поведінки на дорозі, відгадали загадки.

21:57 03.12.2020

З другом легше в світі жити!

"Справжня дружба – велика сила", - такими  актуальними у наш час словами розпочався третій день тижня початкових класів. Для другокласників він минув у невимушеному спілкуванні між однокласниками. Діти стали учасниками цікавого та нетрадиційного заходу «З другом легше в світі жити». Класні посиденьки були прикрашені цікавими сценками, гуморесками Павла Глазового,  жартівливими  піснями. З великим азартом  другокласники виконували творче завдання «Добери риму» та відгадували народні прислів’я про дружбу.

21:11 02.12.2020

Стартував тиждень початкових класів у Синівській ЗОШ

«Мистецтво – чарівний світ краси», - під таким гаслом 30 листопада у Синівській ЗОШ стартував тиждень початкових класів. Оригінальна виставка  учнівських малюнків «А земля найкраща та, де родився ти…» стала своєрідною візиткою Дня мистецтва.

21:21 30.11.2020

Голгофа голодної смерті !

Під такою назвою 26 листопада у музейній кімнаті бойової і трудової слави Синівської ЗОШ проведена тематична екскурсія для п’ятикласників.

15:06 26.11.2020

Люблю я мову українську…

У рамках тижня  української писемності та мови 10 листопада  у Синівській ЗОШ відбувся  КВК «Знавці рідної мови». Його учасниками стали четвертокласники.

15:42 10.11.2020

Пишемо разом!

20-й радіодиктант національної єдності 9 листопада цьогоріч традиційно зібрав небайдужих здобувачів освіти Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у два кабінети. Стати учасниками найбільшого флешмобу України виявили бажання 20 школярів 6-11 класів та 4 педагоги.

16:57 09.11.2020

Стежками Шевченкової слави!

20 жовтня у Синівській ЗОШ  відбулося відкриття щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

13:47 20.10.2020