Афганістан болить в моїй душі…

«Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану», - під такою назвою 15 лютого у Синівській ЗОШ проведений урок мужності для учнів 5 класу,  приурочений 32-ій річниці виведення військ з Афганістану.

23:28 15.02.2021

І до нас завітав Святий Валентин

Напередодні  Дня Святого Валентина, 12 лютого, для другокласників   Синівської ЗОШ була організована  конкурсно-розважальна програма  «Обери пару».

18:07 13.02.2021

Тиждень англійської мови на фінішній прямій!

Парад англійських традицій продовжив низку заходів тижня англійської мови у середу 10 лютого. Учні молодших класів Синівської ЗОШ активно інсценували казку  «Ріпка» англійською мовою.

22:36 12.02.2021

Упровадження системи НАССР  у закладах освіти – актуальне  питання сьогодення!

10 лютого  з ініціативи сільського голови Олега ТИХОНЕНКА на базі Синівської ЗОШ відбулася зустріч керівників, сестер медичних закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти  Синівської сільської ради  з фахівцями Державного  підприємства «Сумський регіональний  науково-виробничий центр стандартизації, метеорології та сертифікації».

14:25 10.02.2021

Тиждень англійської мови стартував у Синівській ЗОШ

Восьмого лютого, у понеділок, стартував предметний тиждень англійської мови, який мав назву Дня емоцій та вражень. Юні любителі іноземної під керівництвом учителя Оксани НІКІФОРОВОЇ переглянули та активно обговорили презентацію «Новорічно-різдвяні свята в англомовних країнах», взяли участь у вікторинах та конкурсах.

07:24 10.02.2021

Птахам на допомогу!

У рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»  другокласники Синівської ЗОШ з 01 по 03 лютого працювали над короткостроковим  проєктом «Птахам на допомогу». За цей час діти працювали у групах: «Трудівнички», «Книголюби» та «Юннати». Кожна група діяла над реалізацією поставлених перед ними завдань.

05:34 04.02.2021

Бій за майбутнє України!

«Герої Крут – для нащадків взірець…», - цими патріотичними  словами розпочався урок мужності  «Волі народної дзвін», проведений 29 січня для п’ятикласників Синівської ЗОШ учителем історії Олексієм ЛАРЧЕНКОМ.

12:47 30.01.2021

Моя Соборна Україно!

У рамках відзначення Дня Соборності України 22 січня у Синівській ЗОШ проведено ряд виховних заходів.

09:00 23.01.2021