«Тобі, учителю, доземно я вклоняюсь…»

Під такою назвою другого жовтня в актовій залі Синівської ЗОШ  відбулася літературно-музична композиція з нагоди Дня працівників освіти.

17:20 02.10.2020

Новий шкільний автобус для учнів Синівської ЗОШ!

29 вересня дітей, які навчаються у Синівській ЗОШ та проживають за межею пішохідної доступності, чекав приємний подарунок. Заклад освіти отримав сучасний  шкільний автобус, призначений для підвезення учнів.

17:19 29.09.2020

Золотава панна осінь!

«Осінь золота прийшла – людям чарівні дари принесла», - під таким гаслом 25 вересня у Синівській ЗОШ проведена виставка –конкурс «Золотава панна осінь». Учасники заходу, учні 2-9 класів, представили оригінальні осінні вироби та композиції на патріотичну тематику. Кожна робота вирізнялася своєю родзинкою та творчим задумом.

15:11 25.09.2020

Стежками партизанської слави!

День партизанської слави щороку відзначається в Україні, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу  рідного народу, не шкодуючи  власного життя.

15:06 22.09.2020

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу!

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу  та з метою  профілактики негативних тенденцій в дитячому середовищі 18 вересня в Синівській ЗОШ  проведені правопросвітницькі заходи,  спрямовані на інформування учнів про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

14:55 18.09.2020

Юні туристи Синівської ЗОШ

17 вересня команда старшокласників «Юність» Синівської ЗОШ взяла участь у навчально-тренувальному зборі з техніки туризму серед учнів закладів освіти Липоводолинської та Синівської ОТГ, присвяченому Дню позашкільника Сумщини. Захід відбувався в урочищі Високе.

14:58 17.09.2020

«Левеня» об'єднало юних фізиків!

У зв’язку з карантином Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня» був перенесений з квітня на  вересень 2020 року.

15:47 15.09.2020