Працюємо дистанційно!

10  березня у Синівській ЗОШ відновлено освітній процес у дистанційному форматі.

08:05 10.03.2022

Навчальна евакуація у Синівській ЗОШ

17 лютого  для здобувачів освіти 1-9 класів Синівської ЗОШ  проведена навчальна евакуація. Діти ознайомилися з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та планом евакуації. Учасники тренувань здобули практичні навички, отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання щодо правил поведінки під час перебування у спеціально обладнаному укритті.

16:09 17.02.2022

День єднання

У рамках відзначення Дня єднання 16 лютого у Синівській ЗОШ проведено ряд  заходів патріотичного спрямування.

16:13 16.02.2022

«Колосок  осінній - 2021» порадував результатами!

Міжнародний природничий інтерактивний  конкурс «Колосок осінній» - одне з найулюбленіших інтелектуальних змагань юних природолюбів Синівської ЗОШ. Цьогоріч його учасниками стали 40 здобувачів освіти   2-9 класів. Учасники Конкурсу виконали цікаві та креативні завдання з тем  «Тварини будують», «Сім’я неметалів», «Прилади та вимірювання».

15:15 15.02.2022

Любити – означає дружити та долати труднощі разом!

14 лютого першокласники та другокласники Синівської ЗОШ креативно, весело та змістовно  відзначили День Валентина.  Вони стали активними учасниками квесту «Любити – означає дружити та долати труднощі разом». Діти уявно подорожували станціями «Ти мені подобаєшся», «Любов – це…», «Склади слова», «Дружна пара», «Знайти своє серце», «Упіймай пару», «Чарівна валентинка», «Сюрприз» та виконували цікаві завдання.

16:01 14.02.2022

Зимові розваги – улюблене заняття вихованців  груп подовженого дня!

Цьогорічна зима порадувала сніжком і дорослих, і дітлахів. На дозвіллі вихованці груп подовженого дня Синівської ЗОШ дуже люблять поринути у захопливий світ снігових фігур. У парку перед школою з’являються тоді веселі сніговички, велетенські міцні фортеці, суворі снігові баби з мітлами в руках і довгими морквяними носами.

16:36 09.02.2022

Цікаве про піцу!

09 лютого до Всесвітнього дня піци у 1 класі Синівської ЗОШ учителем Наталією ВАРВАРУК проведена година спілкування «Цікаве про піцу». У ході виховного заходу першокласники дізналися, що батьківщиною цього досить популярного у наші дні гострого продукту є Італія.

15:25 09.02.2022