Забілів снігами гай – іде Святий Миколай!

17 грудня   здобувачі освіти початкових класів Синівської ЗОШ цікаво та змістовно провели ранок «Ой, хто, хто Миколая любить…» Діти  майстерно декламували  вірші про Святого Миколая, танцювали, співали пісень. Четвертокласники підготували повідомлення про життя та добрі справи Святого Миколая.

16:30 17.12.2021

Знай свої права, дитино!

14 грудня зі старшокласниками Синівської ЗОШ керівник Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія ПИЛИПЕНКО провела ділову гру  «Знай свої права - захищай власне життя».

16:19 14.12.2021

Права людини

«Ми різні, але перед  Законом – рівні», - ці слова стали лейтмотивом  всеукраїнського уроку «Права людини»,  проведеному  10 грудня  учителем історії та правознавства  Синівської  ЗОШ Олексієм ЛАРЧЕНКОМ  зі здобувачами освіти 6, 8 класів. Майбутні правозахисники ознайомилися з історією та  основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Учасники всеукраїнського уроку висловили своє бачення  прав та обов’язків людини в Україні, обговорюючи конкретні життєві ситуації та демонструючи власноруч виконані малюнки на правову тематику.

15:26 10.12.2021

Наші права – щасливе дитинство!

10 грудня  у бібліотеці Синівської ЗОШ до Міжнародного дня прав людини відкрито інформаційно-книжкову виставку «Ти – людина, значить, маєш права». Старшокласники під керівництвом бібліотекаря Наталії ПОСЬ ознайомилися з літературою на юридичну тематику, обговорили  різні життєві ситуації правового характеру.

14:21 10.12.2021

Акція «Нагодуй пташку!»

Сьогодні, 08 грудня, другокласники Синівської ЗОШ провели акцію «Нагодуй пташку!» За підтримки батьків були виготовлені годівнички, які діти розвісили у парку біля  закладу освіти.

13:32 08.12.2021

Юні філологи взяли участь у II етапі ХХII Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури та традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу 27 листопада 2021 року відбувся ІІ  етап  ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед закладів загальної середньої освіти Синівської ОТГ.

14:50 27.11.2021

«Горить свіча і огортається журбою…»

26 листопада п’ятикласники Синівської ЗОШ під час виховної години «Скорботна свіча пам’яті» вшанували  жертв  Голодомору 1932-1933 років. Учасники заходу дізналися  про масштаби людської трагедії та її наслідки.

16:44 26.11.2021