Вдалий  вибір професії – запорука щасливого життя !

26 січня у Синівському ліцеї відбулася зустріч старшокласників з Артуром ДАХНОМ, нашим випускником, нині старшим викладачем кафедри фізичного виховання, спорту та реабілітації гуманітарно-правового факультету Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

15:53 26.01.2023

Різдвяна вистава «Розтоплене серце»

18 січня  здобувачі освіти Синівського ліцею мали змогу черговий раз зустрітися зі своїми давніми друзями - волонтерами благодійного  фонду “Нові вершини” та переглянути різдвяну виставу “Розтоплене серце”. За сюжетом сучасний учень має досить норовливий характер, не цінує турботу батьків про нього, легко може образити слабших себе. Але його життя  кардинально змінюється після того, як він дивом потрапляє в казку, яка досить правдиво відтворює біблійний сюжет - народження Ісуса Христа. Пізнавши радісну новину Різдва, хлопчина стає добрим, люблячим, уважним до оточуючих.

17:12 18.01.2023

Разом до Перемоги!

13 січня педагоги  та працівники Синівського ліцею виготовили окопні свічки, які сьогодні дуже потрібні нашим захисникам. Ці подарунки відразу передали  для відправки бійцям  на передову.

16:17 13.01.2023

Чарівне слово «дякую!»

Щодня ми чуємо слово «дякую», говоримо його іншим. А чи замислювалися ви над тим, яку ж потужну енергетику воно має?

15:30 11.01.2023

На порозі рік Новий – мирний, світлий, чарівний!

Неповторне, веселе та змістовне новорічно-різдвяне свято з  конкурсами, іграми, незвичайними пригодами відбулося у Синівському ліцеї  26 грудня для здобувачів освіти 1-4 класів.

09:48 27.12.2022

Новорічно-різдвяні свята - час  добра і милосердя!

24 грудня у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії  імені М.С.Щепкіна відбулося обласне новорічно-різдвяне свято для дітей пільгових категорій. Щаслива нагода бути глядачами цього дійства випала здобувачам освіти Синівського ліцею дев’ятикласникові Владиславу АВРАМЕНКУ та третьокласниці Катерині АВРАМЕНКО.

10:52 26.12.2022

ЛЮБИТЕЛІ УКРАЇНСЬКОЇ СЛОВЕСНОСТІ ПРОДОВЖИЛИ РОЗПОЧАТИЙ МАРАФОН!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради від 21.12.2022 № 126-ОД «Про участь у ІІІ етапі  ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти області у 2022/2023 навчальному році» 24 грудня на базі Синівського ліцею відбувся ІІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Його учасниками стали 3 здобувачі освіти Синівського та Капустинського ліцеїв, переможці ІІ етапу.

18:44 24.12.2022