Безпечний Інтернет – це важливо!

08 лютого восьмикласники Синівської ЗОШ разом з учителем інформатики Наталією ТАРАСЕНКО та класним керівником Валентиною МАРЧЕНКО охоче приєдналися до шкільних заходів, присвячених Дню безпечного Інтернету.

16:10 08.02.2022

Книжка – наш друг і порадник!

У народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». З книжок ми дізнаємося про життя народів різних країн, про великі відкриття науки і техніки, про зірки і планети, про рослини і твариннний світ. Саме книжка – джерело знань. Вона навчає , виховує, приносить естетичне задоволення.

16:57 07.02.2022

Думаємо про майбутнє!

18-19 січня  третьокласники Синівської ЗОШ наполегливо і творчо працювали у групах над проєктом «Дім майбутнього». Діти кожної групи  презентували затишні, зручні, сучасні, комфортні будинки, у яких будуть використовуватись енергозберігаючі технології.

16:53 19.01.2022

Театралізоване дійство «Четвертий мудрець»

Святковий настрій, різдвяні розваги та подарунки! Усе це отримали здобувачі освіти Синівської ЗОШ 15 січня  під час зустрічі з волонтерами благодійного фонду «Нові вершини».

15:18 15.01.2022

Святкові дні несуть добро і милосердя!

Новорічно-різдвяні свята – час приємних несподіванок і щедрих подарунків. У цьому ще раз переконалися діти з багатодітної родини Сергія МОМОТА, які навчаються у  Синівській ЗОШ, коли 10 січня 2022 року до їх оселі завітали гості - небайдужі люди і вручили таку необхідну для цієї родини річ – мультиварку.

16:55 10.01.2022

Різдвяний передзвін

Під такою назвою 04 січня 2022 року на базі Будинку для дітей  та юнацтва Липоводолинської селищної ради відбувся фестиваль мистецтв декоративно-вжиткового напрямку. Синівську ЗОШ на цьому заході представляли другокласниця  Катерина АВРАМЕНКО, третьокласники Анна ЛИТВИШКО, Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО та шестикласник Максим ВАСИЛЬЧЕНКО. З великим задоволенням  діти взяли участь у майстер-класах за трьома номінаціями: декоративний розпис, виготовлення сувенірів та художня обробка деревини.

14:52 04.01.2022

На свято Ялинки – у Ромни!

28 грудня у місті Ромни відбулося Новорічне святкове дійство для дітей пільгових категорій під патронатом Народного депутата України  Максима ГУЗЕНКА.   Свято Ялинки в районному центрі відвідало 5 здобувачів освіти пільгових категорій Синівської ЗОШ.

16:22 28.12.2021