Ми українці: честь і слава незламним!

Під такою назвою 01 вересня у Синівській ЗОШ для здобувачів освіти 1-10 класів проведений Перший урок.Діти ознайомилися з давньою історією та багатою культурою рідної країни, обговорили  спільні завдання на шляху наближення Перемоги, вшанували пам'ять загиблих Героїв російсько-української війни хвилиною мовчання.

15:52 01.09.2022

Україна моя вишивана...

Під такою назвою 19 травня для здобувачів освіти 3-4 класів Синівської ЗОШ була проведена  літературна година в режимі онлайн. Бібліотекар Наталія ПОСЬ ознайомила дітей з історією виникнення свята, розповіла цікаві факти про вишиванку та презентувала тематичну виставку. Учасники онлайн заходу взяли активну участь у вікторині  «Вишиванка єднає укранців».

15:23 19.05.2022

Поріс Чорнобиль нашою бідою

У рамках відзначення 36-х роковин аварії на  Чорнобильській АЕС  26 квітня у Синівській ЗОШ з п’ятикласниками проведена дистанційна година спілкування  «Чорнобиль не має минулого часу». Діти  переглянули презентацію «Поріс Чорнобиль нашою бідою», дізналися про причини та наслідки аварії, мужніх і відважних героїв-ліквідаторів.

22:50 26.04.2022

Обережно! Вибухонебезпечні предмети

22 квітня рятувальники та піротехніки  Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в онлайн режимі зустрілися зі здобувачами освіти 5-9 класів Синівської ЗОШ. Рятувальники ознайомили учасників з основними вимогами пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Особливу увагу приділили правилам поведінки у воєнний час.

15:55 22.04.2022

Волонтерство: навіщо і як допомагати іншим?

20  квітня  третьокласники Синівської ЗОШ на  уроці інтегрованого курсу «Я досліджую світ»  в режимі онлайн розглянули тему «Волонтерство: навіщо і як допомагати іншим?» У ході уроку діти переконалися, що  бути волонтером – це  не тільки цікаво, а й корисно. Адже творити добро, допомагати тим, хто цього потребує – це завжди велике задоволення!

14:38 20.04.2022

Життя людини  – найвища цінність!

15 квітня  класоводи та класні керівники Синівської ЗОШ    провели для здобувачів освіти 1-4, 5-9 класів інструктажі з безпеки життєдіяльності «Алгоритм дій під час артилерийського обстрілу», «Як розрізнити обстріли», «Що таке хімічна зброя». Учасники освітнього процесу в режимі онлайн  детально розглянули, як поводитися  у небезпечних ситуаціях під час війни, щоб зберегти найцінніше -  життя.

16:22 15.04.2022

Хай  буде мир у всьому світі!

Ці надзвичайно актуальні сьогодні слова  стали лейтмотивом конкурсу дитячих малюнків «Діти проти війни»,  проведеному  08 квітня у Синівській ЗОШ в режимі онлайн. Педагогічних працівників та батьків  вразила неабияка  ініціативність та дитяча креативність, адже усі без винятку здобувачі освіти 1-9 класів стали активними учасниками творчого заходу.

13:41 08.04.2022

Як захистити дитячу психіку під час війни

07 квітня з педагогічними працівниками Синівської ЗОШ практичним психологом  проведений тренінг «Як захистити дитячу психіку  під час війни». У ході заходу вчителі ознайомилися з алгоритмом надання інформаційної підтримки дітям у воєнний час та подолання стресових ситуацій.

15:54 07.04.2022

Хвилина мовчання

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00.

13:03 05.04.2022