Зустріч з фахівцями ДСНС

Дата: 22.04.2024 15:12

22  квітня  фахівці ДСНС Ярослав ШКАРУПА та Юрій БІЛОНОЖКО спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Наталією КАРПЕЦЬ   для здобувачів освіти початкових класів Синівського ліцею провели практичне заняття «Школа виживання».

Фахівці цікаво розповіли дітям  про правила поведінки під час пожежі, при виникненні надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних предметів, безпеку дорожнього руху. Фахівці продемонстрували наймолодшим ліцеїстам зразки вибухонебезпечних предметів, пояснили, як поводитися з такими «знахідками» та куди повідомляти про небезпеку.

У ході заходу діти мали  змогу приміряти  бронежилети та захисні каски.

Насамкінець  синівські ліцеїсти зробили висновок про те, що дотримання правил безпеки життєдіяльності дійсно рятує життя людини за будь-яких обставин.