Тарасові думки будуть жити віки!

Дата: 07.03.2024 16:43

07 березня п’ятикласники та шестикласники  Синівського ліцею активно долучилися до проведення заходів з нагоди 210-річчя з дня народження Великого Кобзаря.

Під час проведення інтелектуальної гри «Іду з дитинства до Тараса» п’ятикласники, виконуючи різні завдання, відшукували та розшифровували афоризми великого Кобзаря. У ході гри діти відновлювали родинне дерево Шевченка, розшифровували слова, які найчастіше поет використовував у своїх віршах, та доповнювали ними поетичні рядки, проходили літературним лабіринтом, перевіряли свою інтуїцію щодо підтвердження чи спростування фактів, пов’язаних із долею Т. Шевченка.  За допомого підказок пятикласники відшукували заповіді у «Кобзарі» та виразно читали мудрі вислови українського волелюба.

Шестикласники створили арт-плакат «Тарас Шевченко».  Діти виконували за QR-кодом цікаві завдання з різнокольоровими відповідями, які  переносили на квадрати-розмальовки. У результаті співпраці отримали великий різнокольоровий портрет Великого Пророка.