Природа – наш рідний дім

Дата: 05.03.2024 17:02

05 березня у Синівському ліцеї учителем Людмилою ЛОВИГІНОЮ  був проведений відкритий урок у 1 класі  з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» на тему «Як моє життя зв'язане з природою».

У формі гри «Допоможи  сонечку» діти розв'язували актуальні проблеми, які поставали перед першокласниками під час оволодіння предметними компетентностями з питань живої та неживої природи: загадкова вікторина, дослідження малюнків, побудова асоціативного куща, експеримент, гра «Розсипанка»,  робота в парах, аналіз відеоролика та проходження онлайн-тесту. Усі ці захопливі активності повертали розгублені  промінчики нашому гостю - сонечку. Першокласники були активними, кмітливими, оригінальними та допитливими на шляху до нових знань.

У результаті щасливе сонечко подарувало маленьким розумникам найвищий рівень досягнень - зелені цеглинки. А смайлики-самооцінювання засяяли яскравими усмішками, радуючи дітей і вселяючи їм віру у власні сили.