Історична пам’ять в умовах сучасної війни

Під такою назвою нещодавно в режимі онлайн відбулася Міжрегіональна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді. Її учасниками  були вихованці закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти територіальних громад Сумської області  та  інших регіонів України, а саме: Полтавської, Чернівецької, Івано-Франківської, Черкаської, Харківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Рівненської областей.

10:48 03.04.2023

Калейдоскоп новин з початкових класів

30 березня другокласники та третьокласники Синівського ліцею, насолоджуючись канікулами,  досліджували весняні первоцвіти. У ході гри «Упізнай весняну квітку» пригадали, які з них ростуть у нашій місцевості, розповіли про їхню користь. А ще діти впізнавали квіточку за її ознаками, складали казки про первоцвіти. А потім виготовили їх у техніці оригамі.

14:08 31.03.2023

Вчимося дружити з книгами

28 березня відбувся День дитячої книги за участю першокласників та другокласників Синівського ліцею.  Почався захід розгадуванням загадок про книгу. Діти відповіли на запитання вікторини  «Що ми знаємо про книги?», склали асоціативний кущ «Книга – це…», разом обговорили правила поводження з книгою.

15:28 28.03.2023

Будь природі вірним другом!

Весна - це не тільки радісна пора пробудження природи, а й час зустрічі з теплих країв перелітних птахів. У перший день канікул, 27 березня, четвертокласники Синівського ліцею провели свято «Будь природі вірним другом!» Діти декламували вірші, співали веснянки, складали загадки про птахів своєї місцевості, а також організували виставку малюнків «Птахи нашого краю».

16:41 27.03.2023

Казка відкриває шлях у світ математики

23 березня для першокласників Синівського ліцею учителем Світланою БУРИК був проведений позакласний захід «Казкова математика». Діти обчислювали вирази і складали пазли з  ілюстраціями до  відомих українських казок, називали кількість персонажів цих творів та креативно характеризувати головних героїв. Створили також асоціативний кущ «Казка – це…». Разом із сонечком та хмаринками діти з допомогою Колобка повторили склад числа 10.

08:09 24.03.2023

Поезія - це музика душі

21 березня, у Всесвітній день поезії, старшокласники Синівського ліцею провели цікаву емоційну мандрівку Країною Поезії разом із членом літературної студії імені Федора ШВІНДІНА, учителем початкових класів Людмилою ЛОВИГІНОЮ.

16:48 21.03.2023

Творчість об’єднує та збагачує!

Творчість завжди  допомагає виявляти нові таланти дітей. А найголовніше - вона об'єднує, допомагає знайти нових друзів.  16 березня  у Синівському ліцеї була організована  спільна виставка дитячих малюнків «Дивовижна краса України» для четвертокласників  та вихованців закладу дошкільної освіти «Золота рибка». Чудові роботи, виконані аквареллю, восковими та кольоровими олівцями, гармонійно прикрасили класну кімнату, яка виконала роль виставкової зали.

15:35 16.03.2023

Відзначили День найзагадковішого числа

Креативно та інформативно 14 березня шестикласники Синівського ліцею разом з учителем математики Наталією ТАРАСЕНКО відсвяткували Міжнародний день числа «ПІ». Команди «Пізнайки» та «Піфагорійці» виконували різноманітні цікаві завдання математичної вікторини, присвяченої святкуванню цього Дня.

09:08 15.03.2023

Краплинка в океані доброти

14 березня у Синівському ліцеї відбувся  підсумковий етап короткотривалого проєкту «Ми маленькі підприємці», над яким на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» працювали другокласники.

17:20 14.03.2023