Змагання з міні-футболу

У рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest» 25 вересня у спортивній залі Синівського ліцею відбулися змагання з міні- футболу. Учасниками спортивного змагання стали здобувачі освіти 6-7 класів.

14:41 25.09.2023

Десять кроків до миру

Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, дитинства, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного задля Перемоги, розвитку і спокою  у рідній   країні.

15:10 21.09.2023

Спорт – сила, краса, здоров’я!

У рамках Олімпійського тижня 12 вересня для першокласників  Синівського ліцею проведений Олімпійський урок «Ми зі спортом дружимо». Юні спортсмени стали  активними учасниками  естафети «Веселі старти». Змагалися між собою  дві команди – «Лідер» та «Чемпіон».  Спортивні випробування для учасників естафети включали ігри з м’ячами та «смугу перешкод».

14:57 12.09.2023

Пам’ять – найвища шана!

Минають роки, десятиліття, але традиційно щороку на початку вересня історична пам’ять повертає нас до тих далеких героїчних і болючих, але в той же час таких довгоочікуваних колись подій визволення нашого краю від окупантів. Тож і цього року 08 вересня старшокласниками Синівського ліцею спільно з Синівським СБК було проведено мітинг-реквієм «Пам’ять –найвища шана» з нагоди 80-ї річниці визволення села Синівки від ворожої німецької навали.

16:20 08.09.2023

У єдності сила українського народу!

Під такою назвою 01 вересня у Синівському ліцеї для здобувачів освіти 1-11 класів проведений Перший урок в  режимі онлайн. Діти ознайомилися з давньою історією та багатою культурою рідної країни, обговорили  спільні завдання на шляху наближення Перемоги, вшанували пам'ять загиблих Героїв російсько-української війни хвилиною мовчання.

14:02 01.09.2023

Цікавий світ професій

22 серпня для дев’ятикласників Синівського ліцею була організована  ігрова розважальна програма «Подорож у світ професій».

14:04 22.08.2023

Пізнаємо природу рідного краю!

05 серпня синівські ліцеїсти, переможці різноманітних мистецьких конкурсів та ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, відвідали  екопарк «Ковалівка», що на Полтавщині. Діти тішилися кумедними мавпочками, милими лемурчиками, фотографували грізних тигрів, пуму та рись. Вразила неймовірна кількість різних видів птахів. Навіть звичайні свійські кури тут виявилися незвичайними: великі чубаті та маленькі,  в яких замість пір’я – пух, який можна зістригати, і він відростатиме знову. Кенгуру,зебри, верблюди, різні лисиці – усе це наші вихованці мали змогу побачити наживо.

08:42 06.08.2023

«Україна – моя доля, життя і любов!»

28 липня з нагоди Дня Української Державності у бібліотеці Синівського ліцею для старшокласників проведена година спілкування «Рідна Україно моя..»

15:48 28.07.2023

З родини йде в життя людина…

21 липня  четвертокласники та п’ятикласники Синівського ліцею стали активними учасниками патріотичної вікторини «Родина, родина – це вся Україна!»

13:43 21.07.2023