Перемога у ІІ етапі змагань з волейболу

04 квітня на базі Синівського ліцею відбувся ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу  (дівчата і хлопці).

16:31 04.04.2024

Одинадцятикласниця  Аліна БУРИК – у числі кращих юних філологів України!

З 25 по 29 березня у місті Рівне відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Надзвичайно приємно, що до складу команди юних філологів Сумщини увійшла одинадцятикласниця Синівського ліцею Аліна БУРИК, яка раніше стала призеркою ІІІ  (обласного) етапу олімпіади (керівник  Наталія БУРИК).

15:24 30.03.2024

Даруємо книгам друге життя

Книги, як люди: народжуються, живуть, хворіють, потребують лікування. Для «хворих» книжок  теж є «спеціальні лікарні».

13:32 26.03.2024

Юні вокалісти вибороли першість у конкурсі «Співограй»

У лютому  2024 року  Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради  в онлайн-режимі проводив І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості  в номінації  «художнє виконавство»- «Співограй».

13:32 19.03.2024

Молодь обирає здоров’я!

18  березня відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у дистанційному форматі. Синівський ліцей представляла команда «Молоде покоління» у складі семикласників Каміли ВАНДИК, Софії ТКАЧЕНКО, Аліни КОСТЯН, Валерія ТРОХИМЦЯ, Вікторії ВАКУЛИ та дев ятикласниць Альони КОЗЮРИ, Дар’ї МЕЛЬНИК (керівник Євгеній БІЛАШЕНКО).

21:20 15.03.2024

Вітаємо переможців конкурсу «Проба пера»

З метою виявлення та підтримки  талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості 01-15 лютого на базі  Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради відбувся І (відбірковий) етап XXVII літературного конкурсу «Проба пера».

13:31 11.03.2024

Несли весну, любов і пісню

08 березня  у Синівському ліцеї відбулася літературно-музична композиція  «Жінка, весна, краса», де лунали щирі слова  вітань  жінкам-матерям,  жінкам-захисницям. Бурхливими оплесками вітали глядачі хлопців 10-11 класів за пісні у їхньому виконанні, вокальні ансамблі дівчат «Квіти України» (1-4 класи), «Шанс» (5-9 класи), одинадцятикласницю Аліну БУРИК та учасників драматичного гуртка «Прем'єра», які   гумористичною сценкою показали, що чоловікам практично не реально поєднувати усю хатню роботу та професійні обов'язки так, як це  постійно роблять жінки.

16:38 08.03.2024

Цвіте дивограєм Тарасове слово…

З нагоди 210 річниці з дня народження українського Генія і Пророка  та в рамках проведення  шевченківського тижня 07 березня для старшокласників Синівського ліцею  учасниками драматичного гуртка «Прем’єра» (керівник Наталія БУРИК) було підготовлено інсценування  «Шевченко - наш. Він для усіх століть», у якому тісно переплелися події сьогодення та ті давні події, про які свого часу писав великий поет.

17:03 07.03.2024

Тарасові думки будуть жити віки!

07 березня п’ятикласники та шестикласники  Синівського ліцею активно долучилися до проведення заходів з нагоди 210-річчя з дня народження Великого Кобзаря.

16:43 07.03.2024

Тарасове слово вустами дітей!

06 березня у рамках відзначення 210 річниці з дня народження Тараса  Шевченка серед учнів 1-4 класів  проведено літературний флешмоб  «Тарасове слово вустами дітей»

18:38 06.03.2024