Бажаєм миру в кожен дім!

03 травня першокласники Синівського ліцею взяли участь у сюжетно- рольовій грі «Збери великодній кошик», у ході якої пригадали народні звичаї та традиції, яких дотримується кожна українська родина у ці світлі дні. Діти поділилися маминими рецептами пасок. Вирізали з паперу та створили власні візерунки для крашанок. Також відгадали загадки про смачні продукти, якими наповнюють кошик для освячення та  потренувалися збирати його.

16:15 03.05.2024

Великодня писанка – символ світлого свята

Писанка – традиційний символ українського Великодня, це яйце, декороване давніми орнаментами, які пишуться за допомогою воску та спеціальних фарб, і мають символічне значення.

17:31 02.05.2024

Пізнаємо традиції і продовжуємо їх

02 травня дружним колективом відзначили другокласники Синівського ліцею переддень  Великодня. Діти обговорили кожен день тижня, який передує Великодню, дізналися, що господині робили, готуючись до цього дня, і чому тиждень називався «білим».  Другокласники жваво обговорили історію виникнення свята та «пригоди» великоднього яєчка.

16:10 02.05.2024

Свято Інтелекту, Гордості й Таланту!

Стрімко наближається до фінішної прямої 2023-2024 навчальний рік. Здається, зовсім недавно турботливий дзвоник скликав нашу дружну ліцейну родину на Перший урок, а же час підсумовувати працю, яка принесла щедрі плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості.

16:36 30.04.2024

Чорнобиль  гірчить нам і досі

26 квітня шестикласники та семикласники Синівського ліцею провели літературну композицію «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської». Учасники заходу озвучили асоціації, пов’язані зі словом Чорнобиль, склали сенкан для порівняння Чорнобиля до і після аварії, поділилися своїми міркуваннями щодо атома, радіації, катастроф. Підсумували причини і наслідки української трагедії.

15:30 26.04.2024

Зустріч з фахівцями ДСНС

22  квітня  фахівці ДСНС Ярослав ШКАРУПА та Юрій БІЛОНОЖКО спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Наталією КАРПЕЦЬ   для здобувачів освіти початкових класів Синівського ліцею провели практичне заняття «Школа виживання».

15:12 22.04.2024

Подорож стежками безпеки

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 12 квітня для п’ятикласників Синівського ліцею класним керівником Оксаною КРЕВСУН проведений квест «Дорожні знаки – наші друзі».

16:17 12.04.2024

Твій друг – дорожній рух

Дидактична гра «На перехресті доріг»  зібрала 11 квітня першокласників та другокласників Синівського ліцею у кабінеті Безпеки для ознайомлення з правилами поведінки на дорогах. Діти створили книжечку «Правила дорожнього руху», на сторінках якої виконали пізнавальні завдання, відгадали загадки.

15:53 11.04.2024

Безпека руху - питання актуальне

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 10 квітня для першокласників та другокласників Синівського ліцею проведена вікторина «Безпека дорожнього руху». Діти  переглянули цікаву презентацію про правила дорожнього руху та відповіли на запитання. Далі на учасників заходу   чекала загадкова вікторина, у ході якої вони назвали види транспорту та основні групи дорожніх знаків.

14:31 10.04.2024