Щасливі діти - майбутнє України

У рамках відзначення Міжнародного  дня захисту дітей 01 червня синівські ліцеїсти узяли активну участь у спортивно-розважальній програмі «Щасливе дитинство», організованій працівниками Синівського Будинку культури та учителем трудового навчання Євгенієм БІЛАШЕНКОМ.  На дітей чекали веселі конкурси, естафети, рухливі ігри, спілкування з товаришами, солодкі подарунки.

16:10 01.06.2024

Травневий день відлунював святково

Останній дзвоник – символічне свято для нашої ліцейної родини. Цьогоріч урочисто й трепетно пролунав він 31 травня для синівських ліцеїстів, сповістивши про те, що це ще одна сходинка в житті наших вихованців успішно пройдена.

14:07 31.05.2024

Прощавай, Букварику!

17 травня у Синівських першокласників  день особливий. Вони  попрощалися з найпершим і найважливішим  у житті  кожної дитини підручником - Букварем.

15:16 17.05.2024

Вишиванка єднає українців!

16  травня в Україні відзначається Всесвітній день вишиванки.   Вишиванка – це символ краси,  духовна броня українців, яка захищає, єднає, дає сили боротися, вселяє віру  в  мирне майбутнє рідної країни.

15:40 16.05.2024

У Європу – з Україною в серці!

09 травня для третьокласників та четвертокласників  Синівського ліцею відбулася презентація книжкової виставки  «Україна – європейська країна». Бібліотекар Наталія ПОСЬ цікаво розповіла дітям про країни Європи, приналежність України до європейської сім’ї народів, організувала віртуальну подорож « Україна рідна моя..».

17:10 09.05.2024

Відзначили День Європи  у Синівському ліцеї

09 травня у Синівському ліцеї відбулося чергове засідання євроклубу «Мрія». Активні євроклубівці, ліцеїсти 8-10 класів, разом з учителем англійської мови Оксаною НІКІФОРОВОЮ, організували  зустріч за круглим столом «Країни та міста Європи».

16:25 09.05.2024

Європа – наш спільний дім

Під такою назвою 09 травня проведена година спілкування для семикласників Синівського ліцею.  Діти заочно подорожували країнами Європи, відкриваючи для себе цікаві особливості кожної з них. Семикласники презентували історію  створення Європейського союзу, переглянули тематичну презентацію, розшифрували анаграми та відповіли на запитання вікторини «Чи знаєш ти Європу?».

16:10 09.05.2024

Травень несе нащадкам спогади свої...

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення   08 травня у Синівському ліцеї  організовано ряд патріотичних виховних  заходів під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

14:23 08.05.2024

Весняна сесія конкурсу «Олімпіс-2024» назвала переможців

З 01 по 31 березня Синівські ліцеїсти брали активну участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2024 - Весняна сесія». Відрадно, що наш ліцей знову посів ІІІ місце із 46 закладів освіти Сумської області. Усього взяли участь 28 здобувачів освіти 1-11 класів ліцею, це 125 участей у конкурсі «Олімпіс 2024 – Весняна сесія» з різних предметів та 102  дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

15:45 06.05.2024