Афганістан болить в моїй душі…

Дата: 15.02.2021 23:28

Фото без опису «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану», - під такою назвою 15 лютого у Синівській ЗОШ проведений урок мужності для учнів 5 класу,  приурочений 32-ій річниці виведення військ з Афганістану.

Учитель історії, учасник бойових дій в Афганістані  Олексій ЛАРЧЕНКО цікаво й змістовно розповів дітям  про причини та наслідки тієї страшної неоголошеної війни, мовою цифр змалював основні події кривавого десятиріччя 1979-1989 років, поділився спогадами про військову службу, бойових побратимів.  Діти переглянули та обговорили документальний фільм «Афганістан. Останній солдат», сюжет якого переконливо свідчить, що воїни-афганці дійсно є прикладом мужності й відваги, жертовності та патріотизму.

Хвилиною мовчання п’ятикласники вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів, які віддали найдорожче - своє життя,  увійшовши назавжди  в безсмертя.