Захисти життя – зупини насильство!

Дата: 10.12.2020 23:11

Фото без описуЗ 25 листопада по 10 грудня у Синівській ЗОШ   тривала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

У рамках акції практичним психологом, класоводами, класними керівниками  для учнів 1-9, 11 класів проведені різноманітні заходи: тренінги «Як уникнути насильства», «Надірване серце», «Конфлікти вирішують мирним шляхом»,  «Не смійся з мене», виховні  години  «Протидія булінгу», «СНІД – плата за безпечність», «Людина – не товар», конкурс плакатів «Молодь проти насильства». Активними учасниками акції «Наші долоньки проти насильства»  та флешмобу «Дружна родина – щаслива дитина» стали  учні початкових класів.

Старшокласники обговорили проблеми жорстокості та насильства у сучасному світі, переглянувши відеоролик «Розірви коло».

Проведені просвітницькі заходи сприяли вихованню в учнівської молоді толерантності, милосердя,  уміння протидіяти насильству, жорстокості та булінгу.