Тиждень англійської мови на фінішній прямій!

Дата: 12.02.2021 22:36

Фото без описуПарад англійських традицій продовжив низку заходів тижня англійської мови у середу 10 лютого. Учні молодших класів Синівської ЗОШ активно інсценували казку  «Ріпка» англійською мовою.

Старшокласники переглянули ролик про цікаві культурні традиції у Великій Британії, США та обговорили їх, дізналися багато нового про чайну церемонію по-англійськи.

Четвер був присвячений ознайомленню дітей з мистецькими здобутками англомовних країн.

У пятницю, 12 лютого, тиждень завершився підбиттям підсумків, нагородженням найактивніших учасників заходів та святковим концертом «Ваша величність, Англійська мово!»

Заходи тижня розширили  кругозір учнівської молоді та сприяли вихованню поваги до традицій іншомовної культури.