До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом дітей до 1 класу в 2020 році

Дата: 05.05.2020 21:37

На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-182 від 31.03.2020 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», наказу по школі від 15.04.2020 року № 48-ОД «Про прийом дітей до 1 класу закладу освіти в 2020-2021 році» з 29 квітня до 31 травня 2020 року проводиться прийом заяв про зарахування дітей до першого класу Синівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Синівської сільської ради Сумської області у 2020 році.

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Відповідно до статті 9 розділу ІІ  Закону України «Про повну загальну середню освіту» зарахування до першого класу  буде здійснюватися без проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини.

Право на першочергове зарахування до 1-го класу мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційним документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Також першочергово зараховуватимуться діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу.

Для зарахування дитини до 1 класу у 2020 році потрібно подати заяву та інші документи у сканованому вигляді на електронну адресу закладу  освіти  24015420@mail.gov.ua  або надіслати поштою за адресою: Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул.Миру,11, село Синівка, 42533

1. Заява про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, за зразком, до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини;

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089; (У зв’язку з карантином цю довідку можна буде надати після завершення карантину)

У випадку подання копій (заяви та медичної довідки), оригінали мають бути подані до 01.06.2020 року за умови зняття карантинних обмежень або після завершення карантину.

Прогнозована кількість учнів до 1 класу у 2020-2021 році – 7.

Батьки мають право подати заяву до будь-якого іншого навчального закладу: до нього дитина може бути зарахована у разі наявності вільних місць. У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, проводиться зарахування на вільні місця в 1-й клас дітей, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування (згідно вимог п.2 розділу ІІ Порядку зарахування відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти).