В український край поспішає Миколай!

Дата: 18.12.2020 21:35

Фото без опису«Хочу в Миколая щиро попросити, щоб чарівна казка панувала в світі », -  цими пісенними рядочками, які щиро линули з дитячих вуст, розпочалося театралізоване дійство «Забілів снігами гай – їде Святий Миколай», проведене 18 грудня у Синівській ЗОШ. Його найактивнішими учасниками стали учні початкових класів.  Діти виконували пісні, відгадували загадки, переглянули мультфільм «Казка про Святого Миколая». Цього дня їх чекали приємні сюрпризи.

Усі  учні Синівської  ЗОШ отримали солодощі та побажання всіляких гараздів, творчих успіхів у навчанні від доброго покровителя Святого Миколая. Про подарунки подбали керівники ТОВ «ФГ «Обрій» Людмила ЛИТВИНЕНКО,  Сергій БОГДАН та керівництво ТОВ «Урожайна країна».

Щиро дякуємо за турботу про молоде покоління!