Подорож до міста Харкова!

Дата: 05.06.2021 20:11

Фото без описуПогожого літнього дня 05 червня   учні Синівської ЗОШ відвідали  «першу столицю» України - місто Харків. Спочатку екскурсанти побували у мальовничому Фельдман-екопарку, основною складовою якого є зоопарк, що налічує близько 2000 тварин. З першої хвилини знайомства  дитячу увагу заполонили «екзотичні» мешканці: олені, єноти, тигри, леви, шимпанзе, верблюди. Бажаючі змогли придбати корм для тварин та власноруч погодувати їх. Після  цього дітей чекали різноманітні атракціони у місцевому «Діснейленді». Так  харків'яни називають Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького.  Цікава, насичена позитивними враженнями екскурсія, закінчилася відвідуванням МакДональдза.

Учні Синівської ЗОШ та їх батьки щиро вдячні спонсорам - засновнику ТОВ «Обрій» Сергію БОГДАНУ, Синівському сільському голові Олегу ТИХОНЕНКУ та приватному підприємцю, депутату Лебединської районної ради  Івану МИНЮКУ за організацію  безкоштовної  екскурсії до міста Харкова.