Не зорі падають з небес,  зірки ідуть у небеса!

Дата: 19.02.2021 20:43

Фото без опису          Небесна сотня відійшла у вічність…

«Героям слава» - не пусті слова.

І памятником хай Вам стане вічним -

Нова країна – сильна та міцна.

Такими ліричними  рядками розпочалася  бібліотечна година, проведена 19 лютого для учнів 5 класу Синівської ЗОШ. Під керівництвом бібліотекаря Наталії ПОСЬ діти переглянули  презентацію «Життя, віддане за Україну» та виготовили паперових янголів Героям Небесної Сотні. Безсмертні душі вбитих Героїв  журавлиним ключем полинули у вирій вічності, ставши назавжди нашими ангелами-охоронцями на небі.

Цього дня старшокласники вшановували пам’ять героїв Небесної Сотні на уроці   мужності «Розстріляний Майдан». Разом з учителем історії Олексієм ЛАРЧЕНКОМ учні відтворили   хронологію кривавого терору 18-20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у місті Києві. Діти, декламуючи патріотичні вірші, красномовно засвідчили, що герої не вмирають. Небесна Сотня  житиме вічно у нашій пам’яті, серцях та піснях.

Урок мужності закінчився  спільним виконанням  «Молитви за Україну» .