Добрі бажання здійснюються!

Дата: 30.12.2021 17:47

Фото без описуУ тому, що добрі бажання мають здатність здійснюватися, найактивніші здобувачі освіти Синівської ЗОШ  30 грудня переконались двічі.

Уперше, коли саме їм пощастило передноворічного дня побувати на екскурсії в Сумах, побачити святкове вбрання міста, відчути його казкову атмосферу, сфотографуватися біля сяючих новорічних ялинок-красунь.

А вдруге, коли переглянули виставу «Аладдін» у Сумському музично-драматичному театрі імені М.С.Щепкіна. Діти були зачаровані майстерною грою акторів, красою костюмів і декорацій та ошатністю самого театру.

У цей день екскурсанти відвідали ще й дитячий розважальний центр «Лавина», де кожний вибрав собі захоплюючий активний відпочинок до душі.

Цей наповнений яскравими подіями день закінчився дуже швидко, та вражень від нього вистачить у дітей на цілий рік.

Педагогічний колектив Синівської ЗОШ, здобувачі освіти, які побували на екскурсії, та їх батьки щиро вдячні   Синівському сільському голові Олегові ТИХОНЕНКУ, його заступнику Владиславові ОВЧАРЕНКУ, директору ФГ «ТРІБ» Сергію БОГДАНУ та приватному підприємцю Іванові МИНЮКУ за подаровану дітям передноворічну казку.

Нехай Новий 2022 рік стане й для Вас роком здійснення найзаповітніших мрій   і добрих бажань!