Діти і мода

Дата: 22.11.2021 17:29

Фото без описуМода  існує з давніх-давен, бо прагнення красиво одягатися було завжди. Модними хочуть бути як дорослі, так і діти. Та чи завжди вдається нам іти в ногу з часом?

22 листопада для вихованців групи подовженого дня Синівської ЗОШ вихователем Інною ВАРВАРУК проведено годину спілкування «Як змінюється мода?». Діти переглянули відеоролик «Історія дитячої моди» та фрагмент дитячого показу мод, активно обговорили питання «Що таке мода?», «Чи потрібно завжди за нею гнатися?»  Особливо дітей вразила колекція світлин «Мода для тварин», де собачки та кицьки були одягнені в різноманітні  шапочки, жилети, светри та куртки. На завершення вихованці створили колаж «Мода».

Виховний захід дав можливість дітям зрозуміти, що не потрібно бездумно слідувати моді, кожна людина завжди має зберігати свою індивідуальність.