«Тобі, учителю, доземно я вклоняюсь…»

Дата: 02.10.2020 17:20

Фото без опису       Під такою назвою другого жовтня в актовій залі Синівської ЗОШ  відбулася літературно-музична композиція з нагоди Дня працівників освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу освіти Андрій КУЛИБАБА, побажавши учителям міцного здоровя,  мирного неба, творчих ідей та педагогічного довголіття у серцях вдячних учнів.

Багато щирих вітань, оригінальних побажань прозвучало  з вуст ведучих Валерії Шульги та Ольги Марченко на адресу педагогічних працівників, які щоденно сіють у дитячих душах розумне, добре і вічне.

Ліричні пісні, задушевні мелодії, поезії, гумор та осінні квіти цього святкового дня подарував учнівський колектив своїм мудрим наставникам - учителям.