Новий шкільний автобус для учнів Синівської ЗОШ!

Дата: 29.09.2020 17:19

Фото без опису   29 вересня дітей, які навчаються у Синівській ЗОШ та проживають за межею пішохідної доступності, чекав приємний подарунок. Заклад освіти отримав сучасний  шкільний автобус, призначений для підвезення учнів.

В урочистій обстановці, за участю  голови Сумської обласної державної адміністрації Романа ГРИЩЕНКА та директора Департаменту Вікторії ГРОБОВОЇ новий зручний автобус був урочисто переданий Синівській ЗОШ. Транспортний засіб придбаний на умовах співфінансування: за кошти освітньої субвенції та кошти місцевого бюджету.

Педагогічний колектив, учні та їх батьки щиро вдячні за сприяння у придбанні нового шкільного автобусу голові Синівської сільської ради Андрію ВОРОБЙОВУ, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Надії РАЛКО та начальнику фінансового відділу Наталії БЛИЗНЮК.