Книжка – наш друг і порадник!

Дата: 07.02.2022 16:57

Фото без описуУ народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». З книжок ми дізнаємося про життя народів різних країн, про великі відкриття науки і техніки, про зірки і планети, про рослини і твариннний світ. Саме книжка – джерело знань. Вона навчає , виховує, приносить естетичне задоволення.

Тому 07 лютого для вихованців групи подовженого дня Синівської ЗОШ вихователем Інною ВАРВАРУК проведено годину спілкування «Книжка – наш друг і порадник». Діти створили асоціативний кущ «Книжка», пригадали про неї прислівя та приказки. Здобувачі освіти обговорили питання «Чому варто читати ?»  Особливо дітей вразив відеоролик «Як твориться книжка», де детально показано всі етапи створення примірників від задуму сюжету до книжкової полиці. На останок вихованці розгадали кросворд «Герої улюблених казок».

Діти усвідомили, що книжка може бути для людини  розрадою і підтримкою у скруті, учителем мудрості і святом для душі у радісні хвилини.