Дитинство -  щаслива пора !

Дата: 01.06.2021 16:49

Фото без описуУ рамках святкування Дня захисту дітей 1 червня у Синівській ЗОШ були проведені різноманітні пізнавально-розважальні заходи. Бібліотекар Наталія ПОСЬ презентувала третьокласникам  тематичну виставку «Книжкова планета дитинства». Юні читачі переглянули дитячу літературу та взяли активну участь у вікторині-грі «Відгадай казкового героя».

Цього святкового дня дружну учнівську родину Синівської ЗОШ чекали  приємні несподіванки. Діти приймали ширі вітання та найкращі побажання гарного відпочинку, усіляких гараздів, здійснення найзаповітніших мрій від сільського голови Олега ТИХОНЕНКА та начальника відділу освіти,  молоді, спорту, культури та туризму Людмили ЛЕПСЬКОЇ. Майбутні першокласники отримали  подарунок - футбольні мячі від директора ТОВ «Діамант-АГРО» Андрія ЛЕВКОВЦЯ.

Святкову літературно-музичну композицію, приурочену Дню захисту дітей,  усім присутнім подарували юні таланти закладу освіти. Концертну програму продовжила команда християнського благодійного фонду «Нові вершини», яка підготувала для дітей веселі розваги, конкурси та солодкі подарунки.