Толерантність врятує світ!

Дата: 16.11.2020 16:42

Фото без опису16 листопада все прогресивне людство відзначає Міжнародний день толерантності.

Цього погожого осіннього дня з пятикласниками Синівської ЗОШ практичним психологом Світланою БУРИК проведений тренінг «У маленькому серці  любов палає, для зла і зневаги місця немає». Учасники заходу визначили принципи толерантності, проаналізували життєві ситуації та виготовили «долоньку дружби».

Другокласники та третьокласники переглянули пізнавальний мультфільм «Про соловейка з перебитим крилом». Діти обговорили побачене, склали свої правила дружби, ввічливості та милосердя.

Проведені тематичні заходи сприяли вихованню у дітей кращих моральних якостей, толерантного ставлення   один до одного.