«Життя без книги – хата без вікна»

Дата: 29.03.2023 16:40

Фото без описуВесняні канікули – нагода для дітей аби перезавантажитися, відпочити,  правильно і цікаво організувати свій вільний час.

Саме наприкінці березня щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Його мета – ознайомлення дітей з новинами сучасної української  літератури та розвиток читацьких здібностей.

У рамках тижня 29 березня  у бібліотеці Синівського ліцею для юних читатів  проведено літературну годину «Будеш із книгою дружити – буде у світі легше жити» та організовано виставку «Крізь вікна книг свободи світло ллється, майбутнього видніє далина».

Після заходів бібліотекар Наталія ПОСЬ провела чергове заняття гуртка «Паперова фантазія». Тут діти із задоволенням опановують техніку оригамі та квілінгу.

Робота в гуртку – це прекрасний засіб розвитку творчих і розумових здібностей та естетичного смаку. А допомагає хлопчикам і дівчаткам у цьому  бібліотека Синівського ліцею, де постійно триває творчий процес та спілкування з книгами.