Хай слово «вчитель» буде завжди святим на всій оцій землі!

Дата: 01.10.2021 16:35

Фото без опису Ці поетичні рядки стали лейтмотивом літературно-музичної композиції «Спасибі Вам, дорогі наші вчителі», проведеної 01 жовтня у Синівській ЗОШ.

Зважаючи на карантинні обмеження, актова зала закладу освіти не була переповненою, та святкова атмосфера, піднесений настрій і море квітів заповнювали весь її простір.

Багато теплих слів вітань і найщиріших побажань на адресу вчителів прозвучало з вуст  директора Андрія КУЛИБАБИ, ведучих восьмикласників Ярослава ЛЕВЧЕНКА та Валентина КОЗЮРИ, усіх учасників святкового дійства.

Лунали задушевні пісні, оригінальні мелодії, декламувалася поезія і проза. Діти дякували невтомним наставникам і терпеливим вихователям за щедрий золотий засів добра і знань, щедроти і надій у душі тих, хто з року в рік переступає шкільний поріг, хто йтиме незабаром у незмірну даль життєвих доріг, долаючи перешкоди, несучи у своїх серцях упродовж усього життя спогади про Урок свого Вчителя. Тож хай нині учні цілого світу співають учителю  «Многая літа».