На свято Ялинки – у Ромни!

Дата: 28.12.2021 16:22

Фото без опису28 грудня у місті Ромни відбулося Новорічне святкове дійство для дітей пільгових категорій під патронатом Народного депутата України  Максима ГУЗЕНКА.   Свято Ялинки в районному центрі відвідало 5 здобувачів освіти пільгових категорій Синівської ЗОШ.

Заходи проводилися у приміщенні торгівельного центру "Runa" та  на базі дитячого розважального центру "Джунглі".

У програмі свята були новорічні розваги круг ялинки з Дідом Морозом і Снігурочкою, прем'єра захопливого 3D мультика про пригоди відважного та вірного Пса, а також  півторагодинна програма дитячих атракціонів.

Родзинками святкування було смакування 30-кілограмовим новорічним тортом та колективне фото на згадку.

З чудовим настроєм  і позитивними емоціями діти попрощалися з організаторами заходу та висловили їм слова вдячності за теплий прийом, смачні гостинці,  турботу і хвилини щасливого дозвілля!