Запобігти, врятувати, допомогти!

Дата: 25.05.2021 16:20

«Життя людське – найвища цінність», -  під таким гаслом  25 травня у Синівській ЗОШ проведений День цивільного захисту.  Тематичні заходи, організовані з дотриманням протиепідемічних норм,   були   спрямовані  на перевірку практичних умінь і навичок учасників освітнього процесу діяти в надзвичайних ситуаціях.

День цивільного захисту розпочався інформаційним повідомленням  «Радіаційні аварії та їх основні наслідки» та  навчальною  евакуацією за сигналом оповіщення «Увага всім». Такий старт  спонукав дітей і педагогів  діяти злагоджено, спокійно,  оперативно, враховуючи особливості карантинних вимог.

П’ятикласники і шестикласники переглянули та обговорили відеофільм «Стихійні лиха» та продемонстрували  свої творчі здібності під час конкурсу малюнків «Наші рятівники». Учні початкових класів повторили правила безпечної поведінки під час сюжетно-рольової гри «Сигнали небезпеки».

Старшокласники  стали активними учасниками спортивних естафет  та набули практичних навичок  надання першої медичної допомоги потерпілим при травмах.

День цивільного захисту закінчився підведенням підсумків та нагородженням переможців.