Знай свої права, дитино!

Дата: 14.12.2021 16:19

Фото без опису14 грудня зі старшокласниками Синівської ЗОШ керівник Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія ПИЛИПЕНКО провела ділову гру  «Знай свої права - захищай власне життя».

Фахівець нагадала дітям про теоретичні основи домашнього насильства: поняття, форми, відповідальність за його скоєння, повідомила присутнім, куди слід звертатися  у випадку порушення їх прав.

У ході  ділової гри діти моделювали життєві ситуації, аналізували конфліктні ситуації щодо проявів домашнього насильства.

Підсумком заходу став спільний висновок про те, що діти мають свої  права та обов'язки,  дотримання яких є  важливим фактором позитивного мікроклімату в стосунках  з батьками, родичами та іншими членами сім'ї.

Старшокласники охоче переглянули тематичні відеоматеріали, взяли активну участь у їх обговоренні та отримали тематичні інформаційні буклети.