Вже дзвіночок літо зустрічає

Дата: 31.05.2023 16:05

Фото без описуТрадиційне свято Останнього дзвоника  радісне й  водночас  хвилююче дійство для всіх учасників освітнього процесу.

31 травня  подвір’я Синівського ліцею було барвистим, гамірним та багатолюдним. Позитивні емоції переповнювали душі педагогів та дітей:

Ось і закінчився навчальний рік

Усе розвязано: і приклади, і задачі.

Попереду у кожного свій звіт,

Перемоги, а, може, і невдачі.

Але сьогодні хотілося думати тільки про хороше, довгожданну Перемогу та  мирне майбутнє для кожного з нас.

Хоч не було у ліцеї цьогоріч одинадцятикласників, та це ніскільки не вплинуло на урочистість заходу.

Відкрив свято директор ліцею Андрій КУЛИБАБА. Усіх присутніх він привітав з успішним  завершенням такого непростого навчального року, побажав миру, щастя, успіхів, спокою та злагоди у нашому дружному колективі. Вручив грамоти активістам, переможцям творчих мистецьких конкурсів, спортивних змагань.

Діти співали ліричні патріотичні пісні, дякували своїм наставникам і батькам за постійну турботу і підтримку.

Девятикласники закружляли у традиційному вальсі, а учасники хореографічного колективу «Мереживо» подарували оригінальний танець з хустками.

Останній дзвіночок для всіх учасників освітнього процесу дали першокласники. Дружна ліцейна родина оплесками подякувала йому за невтомну працю упродовж року і розпрощалася з цим майстром-трудівником аж до 1 вересня – Дня знань.

Фото без опису