«Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди!»

Дата: 21.05.2021 16:05

Фото без опису  У рамках тижня безпеки дорожнього руху 21 травня у Синівській ЗОШ проведений Національний крок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому». А другокласники та третьокласники вивчення правил дорожнього руху оранізували у формі інтерактивної гри.

Спочатку діти пройшли дорожним лабіринтом. Тут вони згадали правила перетину вулиці, сигнали світлофора та регулювальника. Потім  активно випробували себе у загадковій вікторині «Дорожні знаки». Практичний етап вікторини передбачав виготовлення моделей цих знаків та світлофора.

Родзинкою інтерактивного дійства стала естафета проходження вулицями села з дотриманням правил дорожнього руху. Полем для цієї діяльності став дитячий килим із принтом дорожньої  розмітки та транспортом, який діти виготовили заздалегідь з Лего та паперу.

Активно засвоювати правила безпеки на дорогах дуже цікаво і корисно!