Психологічна допомога благодійного фонду «Рокада»

Дата: 06.06.2024 15:45

Фото без описуДіти - це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю та теплом. Дитячі мрії є невід’ємною частиною нашого життя. Дорослі повинні зробити все можливе  у житті для здійснення дитячих бажань.

06 червня соціальні працівники та психологи благодійного фонду  «Рокада» міста Суми   провели для здобувачів освіти 1-4 класів Синівського ліцею заходи,  присвячені Дню захисту дітей. З метою психоемоційного розвантаження та емоційного відновлення фахівці організували  майстер-клас, провели з дітьми  вправи для зняття внутрішньої напруги та ігри на свіжому повітрі.

Для вчителів закладу освіти психологи організували тренінг «Емоційний інтелект». Педагогічні працівники, учасники заходу, на практиці опанували інструменти самодопомоги, уміння витримувати власні емоції та емоції оточуючих.