«Sunflower» - традиційна цікава гра для юних літературознавців!

Дата: 06.04.2021 15:43

Фото без опису06 квітня 12 учнів 5-7 класів Синівської ЗОШ стали  учасниками Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower». Цьогоріч, у звязку з карантином, вона  проходила  в дистанційному режимі. Юні літературознавці виконали цікаві завдання, хоча вони були й нелегкими.

П’ятикласники повторили літературні казки, проаналізували поезію зарубіжних та українських поетів, пригадали відомості з теорії літератури та ознайомилися з цікавою інформацією про  фільми,  зняті за мотивами казок.

Учні 6-7 класів працювали з інформацією про зарубіжних письменників, пригадали давньогрецькі міфи, байки, аналізували поезію,  працювали з анотацією та ілюстраціями до творів, розгадували ребуси. Учасники розширили свій кругозір та отримали інтелектуальне задоволення від виконання роботи.

За результатами гри кожен учасник отримає сертифікат та подарунок, а тому з нетерпінням чекаємо результатів літературного поєдинку!