І от дитинство голосисте дзвінком останнім відлетить…

Дата: 08.06.2021 15:40

Фото без описуТрадиційне свято Останнього дзвоника  радісне й  водночас  хвилююче дійство для всіх учасників освітнього процесу.

Цьогоріч 08 червня востаннє,  ніжно й  мелодійно, пролунав шкільний дзвоник для п’яти одинадцятикласників Синівської ЗОШ.

Директор Андрій КУЛИБАБА тепло привітав усіх присутніх із закінченням чергового навчального року та побажав щасливої долі випускникам.

З найкращими  побажаннями завітали на свято Останнього дзвоника заступник Синівського сільського голови Владислав ОВЧАРЕНКО, спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради Тетяна АВРАМЕНКО. Представник МХП «Урожайна країна» Олена МІЩЕНКО вручила грамоти та грошові премії учням, які мають високий рівень навчальних досягнень.

Слово від імені найдорожчих людей – батьків – мовила мама випускника Наталія САЙКО.  Декламували вірші для одинадцятикласників і найменші учні – першокласники. Зворушливими були напутні слова випускникам   класного керівника Тамари ГМАР.

Одинадцятикласники, прощаючись зі школою, подарували рідним учителям квіти, ліричні пісні та вірші.   Незабутнє враження справив на всіх традиційний вальс у виконанні випускників.

Свято закінчилося  прощальною симфонією шкільного дзвоника, який  запросив одинадцятикласників   на останній  урок у стінах рідного закладу освіти.