Перший шкільний новорічний бал

Дата: 24.12.2020 15:18

Фото без описуМаленькі лісові гноми оголосили про початок новорічного балу у Веселому королівстві. Король і Королева запросили на бал лісових мешканців, які показали свої таланти. Білочка і Лисичка заспівали веселу пісеньку про ялиночку. Коли на свято завітала Зима, діти зустріли її пісенькою   «Ой зима». А після виконання веселого хороводу, настрій першокласників став ще більш святковим. Усім було цікаво дізнатися, хто ж захований у кучугурі снігу і кого так наполегливо відшукували мишка, собачка і зайчик?  Коли зі снігу з'явився Кіндер-сюрприз, усі з радістю заплескали в долоньки. Кіндер роздав усім гостинчики, маленькі кіндери.

А яке свято без Нового року,  Снігуроньки і Діда Мороза Вони теж привітали діток, провели цікаві конкурси і  загадки. Усім вручили подарунки.

Так нетрадиційно, весело та казково 24 грудня зустріли Новий 2021 рік першокласники Синівської ЗОШ.