Золотава панна осінь!

Дата: 25.09.2020 15:11

Фото без опису   «Осінь золота прийшла – людям чарівні дари принесла», - під таким гаслом 25 вересня у Синівській ЗОШ проведена виставка –конкурс «Золотава панна осінь». Учасники заходу, учні 2-9 класів, представили оригінальні осінні вироби та композиції на патріотичну тематику. Кожна робота вирізнялася своєю родзинкою та творчим задумом.

За результатами журі серед учнів початкових класів 1 місце вибороли четвертокласники, які  підготували креативні композиції «Віночок український у райдужній красі», «Український віночок – оберіг мого народу», «Солом’яний бичок».  Другокласникам фортуна подарувала 2 місце, а третьокласникам – третє. Серед старшокласників 1 місце розділили між собою  пятикласники та семикласники. На другій позиції – учні 6 класу, третє місце посіли восьмикласники.

Зустріч з прекрасним збагатила дітей творчими ідеями та приємними враженнями.