Різдвяний передзвін

Дата: 04.01.2022 14:52

Фото без описуПід такою назвою 04 січня 2022 року на базі Будинку для дітей  та юнацтва Липоводолинської селищної ради відбувся фестиваль мистецтв декоративно-вжиткового напрямку. Синівську ЗОШ на цьому заході представляли другокласниця  Катерина АВРАМЕНКО, третьокласники Анна ЛИТВИШКО, Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО та шестикласник Максим ВАСИЛЬЧЕНКО. З великим задоволенням  діти взяли участь у майстер-класах за трьома номінаціями: декоративний розпис, виготовлення сувенірів та художня обробка деревини.

Учасники творчого заходу збагатилися духовно, поспілкувалися з ровесниками, навчилися виготовляти сувеніри, випилювати лобзиком та розписувати  вироби.

Усі учасники залишилися задоволені результатами. А одержані Грамоти є підтвердженням того, що кожна дитина відповідально і старанно виконувала свою роботу, вкладаючи у неї часточку власної душі.