Осінь-чарівниця  листям шелестить!

Дата: 06.10.2021 14:47

Фото без описуОсь і  знову осінь ходить з чарівним пензликом лісами та садами, розфарбовуючи листочки  дерев різними кольорами. Теплими осінніми днями  приємно прогулятися та  помилуватися цією красою, відпочити і пофантазувати.

06 жовтня  вихованці групи подовженого дня Синівської ЗОШ разом з вихователем Інною ВАРВАРУК здійснили пізнавальну екскурсію до сільського парку. Діти спостерігали за сезонними змінами у природі та складали букети з опалого листя. Вихованці під час роботи проявили неабияку фантазію, творчу уяву та креативність. Кожен намагався створити свій неповторний букет та придумати йому оригінальну назву.Найбільш вдалими були «Чарівні листочки», «Осіннє диво», «Кольорова казка», «Вернісаж», «Диво – листочок», «Мелодія листя».

Під час цікавої та пізнавальної екскурсії діти отримали заряд бадьорості та море позитивних емоцій.