Другокласники досліджували інформаційний простір!

Дата: 08.04.2021 14:38

Фото без описуЦікаво в режимі «онлайн» пройшов у Синівській ЗОШ 08 квітня урок у 2 класі з предмету «Я досліджую світ», який провела учитель Людмила ЛОВИГІНА.

Другокласники досліджували інформаційний простір, виконували практичні завдання, використовуючи програму графічного редактора Paint та сервісів Google.

Учні із задоволенням взяли участь в інтерактивних онлайніграх «Дитячі забавки», «Допоможи синоптикам», «Дослідницький лабіринт», працюючи з текстовою та графічною інформацією.

Використовуючи інструменти графічного редактора,  діти створювали малюнки-заготовки до коміксу «Як Ніколас лінь поборов». Завершення роботи над брошурою діти провели на уроці української мови – створили текст-діалог до вже готової графічної інформації.

На етапі рефлексії  було проведено онлайнтестування другокласників на освітній платформі «На урок» у режимі «Домашнє завдання».