Приємні сюрпризи для Синівської ЗОШ !

Дата: 22.05.2021 14:21

Фото без опису Сонячним і радісним видався День села 22 травня для учнів Синівської ЗОШ Запамятався він приємними сюрпризами.  Дякуючи засновнику ТОВ  «Обрій»  Сергієві БОГДАНУ та сільському голові Олегові ТИХОНЕНКУ, майбутні першокласники  Нової української школи отримали  сучасний, а головне, необхідний в освітньому процесі телевізор.

Добрі справи мудрих керівників на цьому не завершилися.   Заклад освіти отримав ше й подарунковий сертифікат на екскурсійну поїдку до міста Харкова. А всіх учнів, які мають високий рівень навчальних досягнень, нагороджено  Грамотами та грошовими преміями.

Адміністрація Синівської ЗОШ, усі учасники освітнього процесу безмежно вдячні засновнику ТОВ  «Обрій» Сергієві БОГДАНУ  та сільському голові Олегові ТИХОНЕНКУ за щедрі подарунки, турботу та небайдужість до освітянських проблем.