Сучасний комп’ютерний клас у Синівській ЗОШ!

Дата: 13.07.2021 14:20

Фото без описуСонячний  літній день 13 липня запам’ятався учням Синівської ЗОШ черговим приємним та надзвичайно актуальним подарунком. За кошти місцевого бюджету  для дітей придбано 14 сучасних комп’ютерів. Це дозволить учням активно працювати з новими комп’ютерними програмами, учителям – щоденно застосовувати інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі.

Адміністрація закладу освіти, учні та їх батьки висловлюють щиру вдячність Синівському сільському голові Олегу  ТИХОНЕНКУ, його заступнику Владиславу ОВЧАРЕНКУ, начальникові відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради  Людмилі ЛЕПСЬКІЙ, депутатському корпусу за сприяння у придбанні сучасних комп’ютерів та  позитивне вирішення   актуальних питань в освітньому процесі.