Історична пам’ять в умовах сучасної війни

Дата: 03.04.2023 10:48

Фото без описуПід такою назвою нещодавно в режимі онлайн відбулася Міжрегіональна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді. Її учасниками  були вихованці закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти територіальних громад Сумської області  та  інших регіонів України, а саме: Полтавської, Чернівецької, Івано-Франківської, Черкаської, Харківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Рівненської областей.

Синівський ліцей представляла восьмиклаcниця Дарья ВАЛЮХ за напрямком краєзнавчих досліджень «Героїчні постаті військових у російсько-українській війні»(керівник Надія РАЛКО).

Старшокласниця презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Народжений у День Незалежності» про Героя України, нашого земляка,  Сергія АВРАМЕНКА, який загинув у російсько-українській війні.